1С: Предприятие попрошайка для Украины - просим только здесь !!!

golinskiy

New Member
Там косячная версия отчетов...час назад вылежали новые отчеты уже с поправками...ждем когда их тут зальют...
 

rusomatroso

Active Member
Доброго дня.
Будь ласка поділіться останньою "Декларація по ПДВ та Уточнюючий розрахунок по ПДВ" для Business automation software for accounting, edition 2.1 (2.1.25.5)
 

Kalex7777

New Member
Якщо конфігурація оригінальна і на підтримці (всі документи і звіти з позначкою замочск) то нічим. Якщо є доробки, то може різнитись.
 

rusomatroso

Active Member
При чому тут конфігурація? Чи Ви окремо пропонуєте дороботку? Чи пропонуєте скинути дороблену конфігурацію.
Я просто запитав про зовнішній звіт. В мене зараз є вересневий 2023 для 2.1.23.2. Можливо є новіший
 

Kalex7777

New Member
Щось я не побачив слова зовнішних.Потрібних нових зовнішних звітів для керованих форм на сьогодні немає,
 

Felix1106

New Member
Привіт. Можливо хтось має конфігурацію для переходу з BAS Бухгалтерия с Prof на КОРП для Версии 2.1.25.5? Поділіться будь ласка.
 

Sunset1

New Member
Шукаю рел. 7.70.070 конфигурації Зарплата + Кадри для України та/або рел. 7.70.100 конфигурації Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри для України. Якщо є ,поділіться будь ласка
 

amero911

New Member
доброго всем дня!
Уважаемые коллеги по цеху, подскажите у кого есть конфигурация для сервисного центра по ремонту для Украины ? поделитесь плис
info@zorkiy.com.ua
 

Zhenya2007

New Member
Добрый вечер!

А новой версии нету РегламентированныйОтчетРасчетДоходовИЕСВФизЛиц с выгрузкой в xml?
для УТП 1.2

У медка вышла новая форма Версия 6.40 29.03.2024
Но там нету кнопки выгрузки.
 

RedCat77

New Member
Добрый день!
Помогите скачать -

"Консоль для работы с API через json запросы на примере новой почты"

"Пример работы с сервисом перевозчика "Новая почта""
Хочу купить за стартмани - ничего не присылают.
Очень - очень нужныі
 
Сверху Снизу